Vyhodnocení dětských rybářských závodů v přívlači - Slavíkovy ostrovy 2023

16.12.2023

V sobotu 4.11. 2023 proběhly na revíru Slavíkovy ostrovy dětské rybářské závody v přívlači. Revír byl před závody zarybněn dravými rybami ( štika, okoun ) z rybníku Buňkov a do doby závodů hájen. Výbor MS Přelouč před závody uskutečnil i brigádu, kde byla prořezána a vyčištěna chytací místa. Závodů se zúčastnilo 49 mladých rybářek a rybářů.

Lovilo se od 8.00 hodin do 11.00 hodin. Poté následovala tombola, do které nám věci daroval pan Václav Nekvapil. Ve 12:00 hodin proběhlo vyhodnocení závodů.

Na prvním místě se umístil David Kolář, druhou příčku obsadil Vojtěch Strnad a na třetím místě skončil Matyáš Kukla. Nejdelší rybu a to štiku o délce 70 cm ulovil Matyáš Tuček, nejkratší rybou byl okoun 9 cm, kterého zdolal David Kolář. Díky partnerům závodu, byly připraveny pro každého závodníka hodnotné ceny. Na konci dostal každý účastník soutěže kus dortu, který nám upekla, jako každý rok, paní Slovíková. Chytlo se celkem 35 ryb z toho 13 štik a 22 okounů.

Poděkování patří sponzorům: MO ČRS Přelouč, DDM Přelouč, Nachytáno.cz, Cukrárna Slovíková, Východočeský územní svaz LRU-Přívlač, LK Baits, Nástrahy.cz, Prologic, Yorkczech.cz, Nilsofky-ruční výroba gumových nástrah pro přívlač, Davidu Nekvapilovi a všem kteří se na této akci podíleli.